1/2
Contact & algemeen informatie
 
CONTACT 

 

Heeft u vragen of wilt u meer informatie ontvangen over paraNICE? Neem contact met ons via mail: info@vitanos.nl of maak gebruik van onderstaande formulier.

Bedankt voor de inzending!

 
Bestuur
De bestuursleden van stichting Vitanos werken op vrijwillige basis en ontvangen geen vergoeding!

Anke Lunenberg, voorzitter

anke.lunenberg@vitanos.nl

 

Robin Atema, penningmeester

robin.atema@vitanos.nl

Miriam Fröhlich, secretaris

miriam.frohlich@vitanos.nl

Cees Adriaanse, bestuurslid

cees.Adriaanse@vitanos.nl

 
Team

 

Allon Cheng

Presikhaaf, Sociaal makelaar, "Ik kook mijn verhaal",ouderen en inclusie 

allon.cheng@vitanos.nl

Noortje Verhoeven

Koken binnen je budget,                , Leefstijl, educatie en vrijwilligers

noortje.verhoeven@vitanos.nl

Erwin Hendrawan

Eetkamer SWOA de Gaanderij

erwin.hendrawan@vitanos.nl

Postadres

 

Walstraat 4 - 2

6811 BC Arnhem

Bank

 

Rabobank NL77 RABO 0328 8651 41 t.n.v. Stichting Vitanos

KvK 
KvK-nummer 71083049
RSIN-nummer 858572679
B.T.W.-nummer 
NL858572679B1